אשמח לחזור אליכם, פרופ´ אברהם ברוכין

שאלות נפוצות בהגדלת חזה

אחרי שנים רבות של ניסיון ומאות ניתוחי הגדלת חזה .מסתמנת קבוצה של שאלות שהמטופלות נוהגות לשאול דרך קבע , מעבר למחיר ,שיטת הניתוח ושאלות ספציפיות שגרתיות :

האם הגדלת חזה מתאימה לכל אחת?

התשובה   היא כן ,למעט מספר זעום של יוצאות מן הכלל . בדרך כלל , נשים הפונות למרפאתי הן : או בעלות חזה קטן על רקע מולד, או נשים שהחזה שלהן הצטמק ואיבד נפח אחרי לידות . ומיהן היוצאות מן הכלל? נשים  שלדאבוננו  סובלות מסרטן השד או ממחלות מסכנות חיים אחרות . קבוצה נוספת היא של נשים בעלות עודפי עור ניכרים הזקוקות להגדלה משולבת בהרמה .

לכמה זמן מחזיקים השתלים , האם זה בטוח לחיות עם שתלים בחזה ?

השתלים המיוצרים ע"י חברות ידועות ובעלות תו תקן בעל מוניטין ,מאושרים ע"י משרד הבריאות נחשבים בטוחים . אין תוחלת חיים  מדויקת לשתלי סיליקון . השתלים המודרניים עמידים ביותר . אינם מתפקרים ,דומעים או מחוררים בתנאים נורמאליים .בדרך כלל מומלץ לשקול החלפתם אחרי עשרות שנים ושוב לאחר בדיקה והוכחת הצורך הממשי. באחוז קטן מהמטופלות מתפתחת קופסית סביב השתל המצריכה , מקורה בהתעבות לא רגילה של שכבת הצלקת העוטפת את השתל ,וגורמת לתחושת כיווץ אי נוחות ולחץ . במקרים בודדים אלה נשקלת התערבות כירורגית להסרת הקופסית .

האם יחלה  התקדמות בפיתוח השתלים ?

כל הזמן, בעשרות השנים האחרונות פותחה מעטפת  עבה יותר ועמידה יותר של השתל , פותחו צורות  בעלות מיבנה אנטומי יותר  הושגו איכויות וצמיגות הסיליקון  כך שאינו נוטה לדלוף או לאבד איכותו גם ואפילו אם המעטפת החיצונית של השתל חס וחלילה תינזק  . כמו כן פותחה שיטה  לקציר שומן מגוף המטופלת והשתלתו בחזה . שומן  בדרך כלל מאבד  מחצית מכמותו  המושתלת ולכן השד עלול לאבד מנפחו וצורתו . עלות ניתוח מסוג זה גבוהות מאד עקב  שמן חדר הניתוח הנדרש ,המכשור היקר וההליך הדורש זמן ומיומנות מנתח הנרכשת בלימוד  יקר .

מתי חוזרים לשגרה אחרי הניתוח?

רוב המטופלות חוזרות  לשגרה כבר בשבוע הראשון , בחודש הראשון המנתחים ממליצים שלא לעסוק בספורט אגרסיבי ובמאמצים  גופניים  גבוהים על מנת למנוע  ייתכנות התכווצויות שרירים  מכאיבות, דימום, ותזוזה קיצונית בשתלים .

מדוע חזה לאחר השתלת שתלי סיליקון נראה לפעמים לא טבעי ,מוגזם או גבוה מדי?

  לפעמים השאלה באה באריזה אחרת : מה מתאים לי?אני רוצה כמו זאת בז'ורנל , נראה לך כזו?

גודל החזה ותצורתו תלויים במטופלת וסביבתה האתנית  באמריקה סוגדים לחזה ענק ובמדינות אחרות  כמו צרפת לחזה  קטן וחצוף  כמובן שגם למנתח יש חלק בתוצר הסופי הוא חייב לברר מראש רצונות וציפיות ולהתאים את הרצוי  כרוכים בכך הרבה אלמנטים של ידע ,ניסיון נצבר ווירטואוזיות . כלל אצבע הוא ששתל מאיכות פחות טובה יראה טוב יותר בידיים של מנתח מיומן  ועתיר ניסיון  מאשר שתל מאיכות גבוהה יותר אך בידיים של מנתח פחות מיומן  .

פרסום ראשון :14/09/2012 22:50:47
עדכון אחרון :27/06/2016 10:41:27
עדכונים אחרונים
זכאות לטיפולי לייזר פרטיים במרפאותי
חברי מאוחדת ,לאומית זכאים להחזרי ייעוץ במרפאותי במימון הקופות( בידקו נא ראש זכאותכם מולן )
בעלי פוליסת ביטוח בריאות פרטית, זכאים לקבל שירותי ישירות.
בדקו נא מולי בכתב סמס/ווטסאפ 0547759427

מחפש/ת המלצות ממטופליי ?
היכנסו מלשונית "המלצות"
וגם ב: DOCADVISOR https://www.docadvisor.co.il
ניתוחי הלייזר מכוסים לרוב ע"י כל חברות הביטוח
הידעת כי : ניתוחי הלייזר מוכרים ומכוסים לרוב ע"י כל חברות הביטוח ? כולל יבלות כף הרגל ,ציפורן חודרנית , נגעי עור שונים
הידראדניטיס ועוד .
כדאי לברר מולי .
הזמנת תורים דרך אודורו לכל המטופלים
התחברתי למערכות הזמנת תורים =אודורו ואינפומד
ניתן מהיום לקבוע פגישות בשתי מרפאותיי מכל מקום ,בכל :שעה ובכל שפה . פתוחים לכולם :לאומית ,מאוחדת , פרטי וביטוח .
תור באודורו :אשקלון:0539956231 , חולון :0539956229
סוף סוף קבלתי את הלייזרים החדישים ביותר
סוף סוף קבלנו באסותא אשדוד ובמרפאתי באשקלון מכשירי הלייזר מהדור החדש 2021 מהמשוכללים והמתוחכמים ביותר בשוק הלייזרים הקיימים בארץ .
המכשירים מטפל ים בדיוק מרבי (ממוחשב וחכם מאד)ביעילות ובמהירות ב: ציפורן חודרנית,יבלות מסוגים שונים ב